Сергій Батаєв
Рейтинг
+8.41
Сила
31.81

Сергій Батаєв

s-bataev

avatar
25.05.2014 => RIP?

Мені шкода, але саме цей кандидат 'зас**в' місто своїми агітками, розповсюджуючи їх повсюду. Клеючи їх на кожен стовп або стіну/паркан.

ps: вібачте за фото великих розмірівОстанній раз відредаговано
avatar
Досить цікавий розбір місцевих видань, про кілька з них навіть не чув.

Дуже шкода, що стартуючи проекти люди очікують прихід скарбу в перші кілька місяців. Та багато з них вмирають у перший же рік або стають платформою для публікації платних матеріалів, хоча ні — іноді буває гірше — смітте-звалище реклами :).

Думаю до переліку варто додати ЧернівціТВ (chernivtsy.tv), потрі позиціонували себе як он-лайн телебачення.
avatar
Завжди читаючи подібні пости або коментарі згадую Мінаєва (Серге́й Серге́евич Мина́ев (p. 25 января 1975, Москва) — российский бизнесмен, писатель, теле- и радиоведущий), а саме його книга Media Sapiens, там теж була політика, майже війна… Але при цьому опозиція чітко 'поносила' владу, та на запитання «а хіба це етично так робити?» — завжди була одна відповідь, це ж у них влада та у них проблеми…

Я не за Яценюка при владі, знаючи темні частини його 'бізнесу', але зараз він показує себе дуже адекватно, навіть спілкується англійською, що дуже здивувало.

На завершення:
My fellow Americans, ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country.
John F. Kennedy
avatar
Можливо «Нові» виділити як чекбокс десь у стороні (так фільтр буде логічніше), але не як пунт меню :/
avatar
Коли натискаю Нові — виділяється активним «Колективні» та «Нові», чи так й задумано?Я думаю фотографії не варто робити фіксованим розміром, а всеж обмежувати по висоті та ширині. Або обгорнути зображення у блок, щоб від цього не їхало усе інше. (саме про маленьке фото «Альона Гливко»)

avatar
Мені здається річ не у «підробках», а відсутності альтернативи та звичці (про концерт).

Сам був на їх концерті коли вони виступали перший раз (сумніваюсь, що до їх переліку пісень додалось щось нове.) — для мене їх рівень це весілля та урочисті події.
Мені шкода, що за рахунок 'класичних пісень' вони створюють собі успіх.
avatar
Чи плануєте електронний варіант видання? Це допоможе розповсюджувати без жодних вкладень в друк.
avatar
Дуже шкода наш театр, що вимушений йти на такі кроки. Адже театр — це не кіно де купа вражень від 3d та екшену на екрані, це гра акторів та своя атмосфера.
avatar
Виставляючи чужий матеріал без підпису хто автор — це рівноцінно крадіжці, хоча таке дуже часто трапляється та питання лише у моралі «Псевдо-автора».

Дивно, хлів у магазині ви теж берете без згоди?
avatar
Чому стільки шуму навколо Добробуту, чому ніхто не згадує «Фенікс Буд», або «ВестБуковина», або «Гравітон» та купу іншого по всій Україні.

Та давайте згадаємо проект перенесення автовокзалу на територію заводу «Гравітон», також перенесення МРЕВ ДАЇ на територію енергоблоку цього ж заводу, також туди поїхала митниця (можу їх не зовсім вірно називати)…

Таке враження, що журналісти настільки стали ледарі, що крім вершини айсбергу нічого не хочуть бачити.

Візьміть партійні списки та дізнайтесь на чому стоїть «партія» та «хто ці люди» думаю ви знайдете багато цікавого.
avatar
По спорту шукаю гарну програму велосипедних тренувань та дх.

Я не кажу, що у вас нічому вчитись — але давайте пропонувати щось конкретніше, наприклад можу навчити «цьому і цьому», є досвід у «сфері»

Система освіти — критикувати завжди легко. Давайте змінювати, з свого досвіду — кілька раз у рік читаю лекції для студентів по сучасним методам розробки «веб-аплікацій» та новинках на ринку.
avatar
насправді якщо брати питання про завантаження — то це зменшує потік даних зі сторони серверу, тобто користувач менше отримує інформації (адже не потрібно оновлювати всю сторінку).

сучасні процесори — для них це не розігрів, це так, наче перекусити на дорожку :)
avatar
не погоджуюсь, адже це проблема не контенту, а футеру який йде за сторінкою (його позиціонування),
використовую сервіс lingualeo. в словниках (коли багато слів) працює авто-підвантаження слів та футер там постійно закріплений на пейджі.

тому вважаю таке рішення досить зручне і не треба клікати «підгрузити ще», але використання таких речей вже на совісті розробників.
avatar
Мені здалось цю статтю вже обговорили всюди де тільки мали змогу, як виявилось не всюди…

Ваша стаття несе лише негатив, хоча я часто надаю перевагу потягам, але вагони хитаються та шум двигуна, я в це мало вірю. Адже вагони можуть хитатись коли ви їдете в кінці (привіт фізикам!), а шум двигуна в кінці поїзда аж ніяк не можна почути та і про який шум йдеться мова, уточніть будь ласка?

Та можна дізнатись у якого класу вагоні їхав тоді Ігор Білава?
avatar
Буду радий підтримати компанію по сплаву, маю досвід — два рази вже приймав участь, але в човні на 7 людей.

Як будеш знати більш детально про наступний сплав дай знати, з радістю постараюсь підтримати.
avatar
Сергій, дозвольте до вас піти учнем, бачу ви розумна людина, поганого не побажаєте та порадою допоможете. Може одразу про спорт пораду дасте…

Кава порушує сон? А якщо пити зранку чи в обід, а кава порушує чи вміст кофеїну. Чорт, я ж забув, чай теж його містить… як ж так виходить, чай теж погано пити.

ps: надмірні емоції це вираження емоцій без будь яких обмежень. якщо ви обмежуєте себе — ви обмежена людина.

pss: каву п'ю дуже рідко, але подобається відчувати аромат та смак кави, не пити кружками кожну годину, а саме смакувати кожним ковтком…
avatar
Ідея досить цікава, але я думаю електроні валюти теж варто підключити, так буде зручніше оплачувати.
Можна зробити невеличкий сайт під книгу (враховуючи безкоштовні домени та хостинг).

Та яка потрібна сума для видавництва книги, може вона не така велика щоб організувати більш масовий збір коштів?
avatar
«порадою Максима Бурбака та Андрія Круглашова»

Можна детальніше про цей момент та який зв'язок з

«В результаті Люфтганза зробила знижку в 215 євро на наступний рейс»
avatar
Отойду от темы немного, хотел заказать книгу в магазине Наука и через дорогу от маг. Березка, в обои магазины заходил 4 раза, каждый раз напоминал о себе.
Но книгу заказать не смог. Хотя магазин на ул. Кобылянской напрямую работает с издательством.

Так о чем мы говорим, когда куча магазинов работают в убыток, а те кто поддерживали эти митинги покупали книгу не чаще 1-2 раза в год. Хотите поддержать? Оплатите людям зарплату, помогите выйти с убытков, купите книги. А сокращение людей и закрытие магазинов — это то, чего следует ожидать.

ps: Марину Либанову жаль, если это было ее «дитя», новых вдохновений ей в жизни.
avatar
Мені шкода цих людей і цього міста, адже робити на таких речах «піар» — це дуже низько. Ви ж маєте бути однією «родиною», яка допомогає одне-одному, але ніяк не виносить сміття за межі.
Якщо це вас образило — то ви такі і є насправді.

До чого тут вгазалі його робоча посада, адже одне людина має персональну думку та зовсім інше це робота.